Komisja Doskonalenia Zawodowego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na wykład dla adwokatów i aplikantów adwokackich na temat:

 

Zasady wykonywania pracy zdalnej oraz kontroli stanu trzeźwości pracowników”

 

Wykładowca: Maja Chodacka – Sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie, orzekająca w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, była radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktorantka Katedry Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, absolwentka Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, absolwentka Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, długoletni wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, praktyk i specjalistka z zakresu prawa pracy i prawa podatkowego, od kilkunastu lat dydaktycznie zajmująca się problematyką prawa pracy.

 

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.04.2023 r. w godz. 17.00-20.00

 

Za udział w webinarze bądź odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 3 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

Dokładne informacje dotyczące wykładu oraz rejestracji na szkolenie znajdują się pod linkiem


W celu rejestracji prosimy o wybranie przycisku Jestem członkiem adwokatury a następnie zalogowanie się do Panelu Adwokata. W przypadku braku konta w Panelu prosimy użyć funkcji Pierwsze logowanie dostępnej na dole wyświetlonej strony.
Link do spotkania zostanie przesłany osobom zarejestrowanym najpóźniej w dniu wykładu.

https://nra.e-soa.pl/szkolenia/addZgloszeniaBPClient/43/43

 

Zapisy na wykład przyjmujemy do dnia 20.04.2023 r.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wykład  będzie prowadzony na żywo, a nadto zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra 

 

Z wyrazami szacunku

adw. Grzegorz Kopeć
Przewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej