Szanowna Pani Mecenas

Szanowny Panie Mecenasie

 

WIETNAM 2023

HA LONG – JEDEN Z 7 CUDÓW ŚWIATA

 

         W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA mamy przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę:

 

Wietnam -  w dniach 13-26.04.2023 roku, to podróż wielowymiarowa.

Kraj, rozpostarty na długości 1600 kilometrów jest bardzo różnorodny pod względem architektury, sztuki i gastronomii. Nic dziwnego, bo to odległość dzieląca Warszawę od Paryża.

 

Podróż rozpoczniemy na północy Wietnamu. W Hanoi (UNESCO), nazywanym Paryżem wschodu zwiedzimy Konfucjański Uniwersytet założony w 1070r i spędzimy wieczór na spektaklu jedynym w swoim rodzaju – kukiełek wodnych.

Udamy się w rejs po zjawiskowej zatoce Ha Long (UNESCO), będącej jednym z 7 Cudów Świata.

Nocleg na dżonce przeniesie nas w klimaty kolonialne i scenerię filmu „Indochiny”, francuskiej wersji sztuki „Madame Butterfly”.

Polecimy do środkowej części kraju, do Hue (UNESCO) aby poznać cesarską sztukę dekoracji potraw, zwiedzić zakazane miasto i cesarskie grobowce.

W Hoi An (UNESCO) natomiast będzie szansa na uszycie jedwabnych koszul, sukien a nawet butów. Będzie też czas na odpoczynek i spacery piaszczystą plażą nad Morzem Południowochińskim.

Na koniec udamy się do kolorowego, tętniącego non stop życiem Sajgonu. Tu czeka nas rejs po rzece Sajgon, z kolacją i muzyką. Potem będziemy eksplorować Deltę Mekongu, jedną z największych na świecie, liczącą aż 40 000 km2.

Będziemy też z bliska oglądać słynne z wojny wietnamskiej tunele  Cu Chi, których podziemna siatka liczyła ponad 200 km. W każdym regionie czeka nas inna przygoda gastronomiczna, a jak wiemy kuchnia Wietnamu jest przepyszna.

Wartość dodana:

Polka Travel przygotuje dla Państwa specjalną aplikację z przewodnikiem, ciekawostkami, szczegółowym programem wyjazdu, listą co należy spakować na wyprawę.

         Organizację wycieczki powierzyliśmy firmie POLKA TRAVEL (www.polkatravel.pl), która od wielu lat przygotowuje bardzo ciekawe merytorycznie programy w wysokim standardzie. Wspólnie mieliśmy okazję podróżować do  Ziemi Świętej, poznać baśniowy Radżastan i Cesarskie Chiny, uroki Meksyku, a ostatnio zwiedzić wystawę EXPO2020 w Dubaju. Firma jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy turystyczne – SOIT
(25 członków z całej Polski) a także światowego związku SITE, w których członkostwo jest skrupulatnie limitowane. Jak zawsze Polka Travel zapewni wspaniały serwis merytoryczny i świetną pilotkę na całej trasie.

         Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl oraz w biurze POLKA TRAVEL na adres mailowy: info@polkatravel.pl w terminie do dnia 30 grudnia 2022 r. Wypełnione oraz podpisane umowy – zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: info@polkatravel.pl (w formie skanu).

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Majką Szura (+ 48 517 809 517) oraz z adw. Jerzym Ziębą (tel. kom. + 48 601 999 526).

Tak krótki termin jest podyktowany koniecznością potwierdzenia zaliczką rezerwacji lotniczej do linii lotniczych oraz hoteli ponieważ Azja po trzech latach przerwy odnotowała ogromny wzrost zainteresowania z całej Europy. Nie jest to zależne od biura podróży.

         Cena wycieczki dla grupy 40 osobowej wynosi 4980 PLN/os. + 1369 USD/os.

 O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń (przesłanie umowy-zgłoszenia) i dokonaniu wpłaty zaliczki 2500 pln/os
O ile nie udałoby się zebrać wymaganej liczby osób, zastrzegliśmy sobie w Polka Travel prawo do anulowania imprezy i zwrotu całości wpłaconej zaliczki. Jednakże proszę pamiętać, że poprzednio organizowane wyprawy do Indii, Chin, Meksyku i na EXPO cieszyła się ogromną popularnością i lista Uczestników zapełniła się w niespełna tydzień.

                   Poprosiliśmy także Polkę Travel, aby dla Państwa komfortu zawarła wszelkie opłaty w cenie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe, itp. W ten sposób oferta nie zawiera kosztów ukrytych, jakie często klienci biur muszą ponosić na miejscu.

Warunki płatności:

I Zaliczka:   2 500 PLN/os. płatna do dnia 30.12.2022

II zaliczka – dopłata do całości  płatna do dnia 05.03.2023

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 735 pln/os płatne wraz
z pierwszą ratą.
 

Dla wpłat w PLN konto Paribas Bank Polska S.A. o/Kielce

PLN: 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001

W załączeniu uprzejmie przedstawiamy program wycieczki z informacjami dodatkowymi oraz informacje o możliwości ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji.

Przelot do Wietnamu odbywa się linią Emirates przez Dubaj.

         Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Wietnamu spotka się z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży.

Serdecznie zapraszamy

 

Adw. Jerzy Zięba

Dziekan ORA w Kielcach (koordynator organizacji wycieczki)

 

Adw. Stanisław Estreich

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA

 

Załączniki:

ORA WIETNAM 2023_13-26.04.2023 r.

WIETNAM ORA- UMOWA ZGŁOSZENIE 2023