Szanowni Państwo!

 

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej razem z wydawnictwem Wolters Kluwer  zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów dla adwokatów i aplikantów adwokackich  na temat Nowe prawo zamówień publicznych z perspektywy adwokata.

 

                   „Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy”

 

Wykładowca: Żaneta Urbaniak – prelegentka jest adwokatem, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z Prawem zamówień publicznych. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej, wspierała zamawiających i wykonawców, w ramach wewnętrznych działów prawnych oraz kancelarii zajmujących się prawem zamówień publicznych.

Czas trwania: 180 min.

 

Szkolenie odbędzie  się w dniu 26.10.2022 r.

 

           Za udział w webinarze bądź odsłuchanie całego wykładu można uzyskać 3 punkty szkoleniowe w ramach doskonalenia zawodowego.

 

           Dokładne informacje dotyczące wykładu oraz rejestracji na szkolenie  znajdują się pod linkiem https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/szkolenie-waloryzacja-wynagrodzenia-wykonawcy,2629.html

 

Wykład  będzie prowadzony na żywo, a nadto zostanie nagrany i zamieszczony na stronie samorządu adwokackiego https://palestra.pl/pl/e-palestra/

 

 

Z wyrazami szacunku

adw. Bartłomiej Mużyło

adw. Joanna Oświecińska

adw. Grzegorz Kopeć

Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej