Plakat

 

Szanowna Pani Dziekan,

Szanowny Panie Dziekanie,

 

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Radomiu oraz swoim własnym uprzejmie zapraszam na Ogólnopolską Konferencję Naukową na temat „Odpowiedzialność dyscyplinarna prawników i nauczycieli akademickich”, która odbędzie się dnia 21 października 2022 r. w Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, przy ul. Chrobrego 31 o godz 9.30.

 

Konferencja, nad którą patronat objął adw. Przemysław Rosati, Prezes NRA,  organizowana jest przez Okręgową Radę Adwokacką w Radomiu wspólnie ze Stowarzyszeniem Sędziów Polskich „Iustitia” Oddział w Radomiu, Okręgową Izbą Radców Prawnych w Kielcach oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, w ramach III Radomskich Spotkań Prawników.

 

Szczegółowy program konferencji stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia.

 

Rejestracja udziału w konferencji odbywa się poprzez wykorzystanie formularza „rejestracja” będącego elementem strony internetowej: https://rsp.uniwersytetradom.pl

https://rsp.uniwersytetradom.pl/rejestracja/

 

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w przedmiotowej konferencji. Za udział w niej organizatorzy przewidują 6 punktów szkoleniowych.

 

Z wyrazami szacunku

adw. Marek Jagielski

Dziekan ORA w Radomiu

 

Załączniki:

Zaproszenie

Program konferencji