Szanowni Państwo,

Naczelna Rada Adwokacka została partnerem podyplomowych studiów dla prawników „Legaltech i innowacje w branży prawniczej”, które ruszą od października tego roku na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie.

Studia skierowane są do praktyków – prawników kancelaryjnych, prawników in-house, prawników w sektorze publicznym i specjalistów od innowacji w branży prawniczej oraz do osób związanych ze środowiskiem Legaltech, jak programiści, sprzedawcy, czy marketerzy w branży Legaltech. Studia adresowane są do tych osób, które chcą się rozwijać, iść z trendami albo nawet je wyprzedzać.

Studenci zdobędą wiedzę i doświadczenie, aby rozwinąć się w nowoczesnego prawnika i eksperta Legaltech, który jest w stanie wdrażać różne technologie w celu wspierania praktyki prawnej i stymulowania innowacji w całej branży.

Rekrutacja na studia podyplomowe wymaga wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego. Jednak wypełnienie formularza rekrutacyjnego drogą internetową nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na dany kierunek studiów podyplomowych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń zastrzega możliwość zaproszenia kandydata na rozmowę rekrutacyjną.

Celem studiów podyplomowych „Legaltech i innowacji w branży prawniczej” jest rozwój kompetencji w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji oraz zrozumienia, czym jest i jak stosować rozwiązania z zakresu Legaltech. Uczestnicy studiów w przystępny sposób zapoznają się z aspektami technicznymi. Zdobędą wiedzę, które technologie mogą mieć strategiczne znaczenie dla ich biznesu. Poznają najnowsze trendy światowe i dowiedzą się, gdzie szukać informacji i jak w praktyce stosować podejście ciągłego uzupełniania wiedzy w kwestiach technologicznych. Dzięki studiom podyplomowym “Legaltech i innowacje w branży prawniczej” uczestnicy zdobędą umiejętności zrozumienia i zastosowania nowych technologii oraz innowacji i tym samym umiejętność wdrożenia i stosowania LegalTech w praktyce.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu SWPS: https://www.swps.pl/oferta/warszawa/podyplomowe/prawo/legaltech-i-innowacje-w-branzy-prawniczej