NIEWINNE SPOTKANIA ADWOKATÓW – 2021

ORA w Zielonej Górze zaprasza do udziału w WINOBRANIOWYM spotkaniu integracyjnym adwokatów pod nazwą NIEWINNE SPOTKANIA ADWOKATÓW w dniach 3 i 4 września w podzielonogórskich winnicach połączone z degustacją miejscowych win i przysmaków. Pierwszego dnia w piątek ( ok. godz. 16:30 ) zaplanowano przejazd uczestników autobusem z Zielonej Góry do Łaz i degustację win oraz produktów regionalnych w winnicach : Ingrid, Żelazny i Miłosz połączone z prezentacją sztuki winiarskiej i literaturą ( autor i winiarz Krzysztof Fedorowicz ),  a następnie powrót autobusem do Zielonej Góry. Drugiego dnia w sobotę ( ok. godz. 11:30 ) przejazd autobusem z Zielonej Góry do Cigacic, rejs po Odrze i Obrzycy łodziami-galarami z atrakcjami ( poczęstunek ); rejs zaczyna się w Porcie w Cigacicach a kończy w Górzykowie (plaża miejska), przejście spacerem do Winnicy Pod Lipą ( degustacja i prezentacja ), następnie transfer autokarem do winnicy „Stara Winna Góra” w Górzykowie – obiad w restauracji „Winny Dworek” – 3 daniowe menu w formie bufetu oraz napoje, możliwość spotkania i rozmowy z autorem powieści kryminalnych Przemysławem Piotrowskim („Piętno”, a ostatnio „Matnia”).

Dla osób przyjezdnych rekomendujemy nocleg w Hotelu Retro przy ul. Dworcowej 41 w Zielonej Górze, na własny koszt.

Koszty uczestnictwa ( bez noclegu ):

Dzień pierwszy           -   80 zł od osoby;

Dzień drugi                 – 110 zł od osoby;

Wpłaty stanowiące deklarację uczestnictwa ( jeden wybrany lub dwa dni ) prosimy dokonywać w terminie do dnia 30 sierpnia 2021 r. ( decyduje kolejność wpłat ) na rachunek :

BP Andrzej Gołdyka 63 1030 0019 0109 8530 0040 3188 z dopiskiem WINOBRANIE 2021 wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz nr. legitymacji adwokackiej

Dalsze informacje na stronie internetowej i fb ORA w Zielonej Górze.

Serdecznie zapraszamy

adw. Jacek Dużyński

ORA Zielona Góra

 

plakat-2-mali-pisarze