Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych, które odbędzie się w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2020 r. w Szczecinie.

 

Forum Prawa Mediów Elektronicznych (FPME) jest cykliczną konferencją o charakterze niekomercyjnym, organizowaną przez naukowców oraz przedstawicieli praktyki zainteresowanych prawem mediów elektronicznych. Wydarzenie w założeniu stanowi cykliczne forum wymiany przemyśleń i doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami i praktykami zainteresowanymi zagadnieniami dotyczącymi prawa mediów elektronicznych.

 

Główną problematyką tegorocznej edycji Forum są zagadnienia: e-sądu, e-pracy i e-finansów.

 

Na FPME obowiązuje rejestracja, zgłoszenia uczestnictwa biernego można dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres e-mail fpme.szczecin@gmail.com. Od uczestników konferencji pobierana jest opłata konferencyjna w wysokości 50 złotych. W wiadomości zwrotnej zostanie przesłana faktura z 7 dniowym terminem płatności. Po opłaceniu faktury zostanie przesłane na wskazany adres e-mail potwierdzenie rejestracji.

Formularz rejestracyjny: http://bit.ly/formularzfpme
Program konferencji: http://bit.ly/programfpme

Więcej informacji: http://bit.ly/6fpme

 

Z wyrazami szacunku

Paweł Nowotko