Szanowna Pani Mecenas,

Szanowny Panie Mecenasie!

Okręgowa Rada Adwokacka ma zaszczyt zaprosić na turniej piłkarski połączony z uroczystym Balem Andrzejkowym, organizowany przez Komisję Sportu i Integracji Środowiskowej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej.

Jako że zarówno I jak i II edycja imprezy zakończyła się znaczącym sukcesem, jako organizatorzy wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę przed kolejnymi edycjami imprezy.

By nie zawieść zaufania jakim nas obdarzyła Naczelna Rada Adwokacka (roztaczając patronat nad naszym wydarzeniem oraz umieszczając je w kalendarzu oficjalnych imprez NRA) oraz koledzy i koleżanki uczestniczący w  poprzednich edycjach, już teraz z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przygotowaliśmy  harmonogram wydarzenia, tak by każdy zainteresowany udziałem był w stanie odpowiednio zorganizować swój czas i w dniach od 22 do 24 listopada 2019 r. mógł zagościć w Zawoi.

#Lokalizacja

Bazą imprezy, tak samo jak  w ubiegłych latach będzie  hotel BESKIDZKI RAJ 4****– Beskidzki Raj to jeden z najwyżej położony Hotel w górach Beskidu Żywieckiego. Ośrodek ten zauroczy Państwa nie tylko panoramą na królową Beskidów – Babią Górę (1 725 m n.p.m), ale także na pasmo Jałowieckie, Policę, Kiczorę i Lachów. Centrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, na których znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, sala fitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Termy Rzymskie z basenami oraz strefą Wellness i SPA.  Cały kompleks hotelowy w czasie imprezy, wraz ze wszystkimi atrakcjami, dostępny na wyłączność uczestników.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na  https://www.beskidzkiraj.com

 

#Harmonogram imprezy:

22.11.2019 r.

  • od 14:00 zakwaterowanie uczestników (po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania),
  • od 15:30 do 19:00 część rozgrywek fazy grupowej turnieju piłkarskiego (równolegle w 2 nowoczesnych halach sportowych),
  • 16:30- 18:00 dla zainteresowanych uczestników szkolenie zawodowe:

Rola pełnomocnika i obrońcy w sprawach o błąd medyczny”

które poprowadzą adw. Joanna Lazar oraz r.pr. Małgorzata Hudziak •     od 19:00 do 21:00 kolacja bufetowa dla uczestników imprezy

Po kolacji organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy prowadzonej przez DJ’a i wodzireja, oraz co stało się już tradycją do drużynowego turnieju kręgli.

Motywem przewodni piątkowego wieczoru będzie „Cassino Royal” – w związku z tym organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne niespodzianki.

23.11.2019

W sobotni poranek po śniadaniu piłkarze oraz kibice udadzą się na hale sportowe by dokończyć rozgrywki piłkarskie. Wówczas też zostaną rozegrane spotkania turnieju badminthona oraz siatkówki kobiet (względznie drużyn mieszanych w zależności od zainteresowania uczestników).

UWAGA: Z uwagi na utrudnioną logistykę w sobotę organizatorzy nie przewidzieli obiadu dla uczestników w hotelu.

Ok godziny 13:00 gorący posiłek podawany  będzie na halach sportowych- gdzie mamy nadzieję zjawi się znakomita większość uczestników imprezy.

Osoby pozostające w hotelu, mają możliwość zamówienia obiadu w restauracji hotelowej na preferencyjnych warunkach ze specjalnego menu dedykowanego dla uczestników imprezy.

Dla osób pozostających w ośrodku przewidziano liczne atrakcje takie jak kulig, spa, grota solna, basen, mini zoo.  Partnerzy imprezy dla wszystkich uczestników zaplanowali warsztaty z kształtowania wizerunku.

Po zakończeniu turnieju piłkarskiego, w godzinach wieczornych,  odbędzie się gala podsumowująca III edycję imprezy wraz z rozdaniem nagród za zawody sportowe.

Bezpośrednio po uroczystej kolacji rozpocznie się Maskowy Bal Andrzejkowy.

W czasie balu o oprawę muzyczną zadba znany zespół grający na żywo wraz z sekcją dętą.

 

24.11.2019

Po śniadaniu odbędzie się szkolenie zawodowe o tematyce: „Przesłuchanie świadka. Czyli krótko o zastosowaniu technik przesłuchania w praktyce” prowadzone przez adw. Marcin Surowiec. Wykwaterowanie do godziny 12:00

 

W czasie pobytu organizatorzy zapewniają pełne wyżywieni wedle schematu: piątek: kolacja bufetowa + zimna płyta w czasie zabawy z DJ: sobota: śniadanie, obiad (danie typu gulasz podawane na halach sportowych + przekąski), kolacja + zimna płyta niedziela: śniadanie

#Zgłoszenia

Koszt udziału w imprezie wynosi 550 zł od osoby. Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie do

15.10.2019 r. na specjalnie utworzony w tym celu rachunek  bankowy Izby Adwokackiej

w Bielsku-Białej o nr: 73 1020 1390 0000 6502 0632 3101

w tytule przelewu prosimy wskazać: Szkolenie zawodowe Zawoja 2019

Koszt obejmuje: udział w imprezach sportowych, woda i napoje chłodzące dla uczestników zawodów sportowych oraz kibiców, ubezpieczenie NNW dla uczestników zawodów sportowych, udział w imprezach towarzyszących, wyżywienie w trakcie całego pobytu, udział w szkoleniu zawodowym oraz korzystanie z atrakcji hotelu Beskidzki Raj.

Sponsorzy zapewniają wartościowe upominki i pamiątki dla każdego uczestnika imprezy, a ponadto nagrody dla laureatów zawodów sportowych.

 

Wobec spodziewanej liczby ponad 200 gości, w tym co najmniej 16 drużyn, podobnie jak w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się zarezerwować cały ośrodek na wyłączność.

Z uwagi na liczne zainteresowanie, o zakwalifikowaniu do udziału w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnione formularze zgłoszeń (zał nr 1 i 2) wraz z  potwierdzeniem wpłaty prosimy przesłać na adres e-mail: advocup2018@gmail.com

Zgłoszenie indywidualne

Zgłoszenie drużyny

Regulamin

#Wideo

Zachęcamy do obejrzenia materiałów wideo z poprzednich edycji imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=-x7ZijoiYnshttps://youtu.be/mm8d1WPoSSo

 https:// www.youtube.com/watch?v=EX-ybiFo4vU

#Kontakt

Zgłoszenia oraz wszelkie zapytania dotyczące imprezy prosiły kierować na adres mailowy:  advocup2018@gmail.com .

W RAZIE POTRZEBY ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

607 247 633    adw. Krzysztof Lewandowski 781 287 044     adw. Karol Dudziak