Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w rocznym programie Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w roku akademickim 2019/20.

Ostatnia tura rekrutacji na rok akademicki 2019/20 odbędzie się w dniach 23 września – 6 października 2020.

Centrum Prawa Amerykańskiego od 21 lat prowadzi ceniony przez prawników  program w zakresie prawa amerykańskiego, który  obejmuje 180 godzin  interaktywnych wykładów. Program jest przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim przez profesorów z renomowanych amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law. Program na  rok akademicki 2019/20 obejmuje  tematykę: Introduction to American Law,  Contracts,  Constitutional Law, Business Associations, ADR, Commercial Transactions, Environmental Law, Legal Writing, Criminal Procedure.

W tym roku przewidziana jest zniżka w wysokości – 30% dla aplikantów i 15% dla adwokatów prawnych. Prosimy o przesyłanie formularza znajdującego się na stronie CPA   i dodatkowych dokumentów do dnia 6 października na adres: cpa@wpia.uw.edu.pl.  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cpa.uw.edu.pl  oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego 22 552 59 20.  Pierwszy wykład odbędzie się już 14 października.

Z poważaniem,

dr hab. Ewa Gmurzyńska
Centrum Prawa Amerykańskiego
Studia Podyplomowe  Negocjacji, Mediacji i innych ADR
Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów
Wydział Prawa i Administracji UW