Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

 

Z przyjemnością informuję, iż Krakowska Izba Adwokacka na dzień 18 października 2019 roku zaplanowała II Kongres Prawa Rodzinnego połączony z debatą zatytułowaną „Adwokat–Kobieta–Lider. W wydarzeniu obecni będą adwokaci reprezentujący wszystkie stowarzyszenia adwokackie w Polsce oraz stowarzyszenia prawników z całej Europy, a także przedstawiciele sądownictwa i organów rządowych oraz wiele osobistości z dziedzin polityki, biznesu i kultury.

Debata skupi się na roli i pozycji kobiet w zawodzie prawnika. Wśród zaproszonych panelistów znajdą się najwybitniejsi adwokaci, przywódczynie zawodu, zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich, w celu dzielenia się swoimi doświadczeniami i omawiania wyzwań, jakie napotkali na drodze do osiągnięcia pozycji lidera.

 

Kongres i debata odbędzie się w dniu 18 października 2019 roku, a towarzyszące mu wydarzenia odbywać się będą także w dniach 17 i 19 października 2019 roku. Merytoryczna cześć Kongresu odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji UJ, a wydarzenia towarzyszące w Klubie Adwokatów i siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Wszystkie szczegóły programu i informacje o rejestracji na Kongres znajdą Państwo na dedykowanej stronie internetowej Kongresu: http://www.cracowbarassociation.com.

 

Jeszce raz serdecznie zapraszam i zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o Kongresie i debacie w Państwa izbach.

 Łączę wyrazy szacunku

adw. Paweł Gieras

Dziekan ORA w Krakowie