Szanowna Pani Dziekan, Szanowny Panie Dziekanie,

Członkowie Naczelnej Rady Adwokackiej

Koleżanki i Koledzy!

W imieniu Izby Adwokackiej w Warszawie, która świętuje w tym roku 100 – lecie istnienia serdecznie Państwa zapraszam do udziału w I Pikniku Adwokackim, który odbędzie się już 6 lipca na terenie Bulwarów Wiślanych (rejon od Mostu Śląsko – Dąbrowskiego do Centrum Nauki Kopernik). Wydarzenie jest otwarte, udział w nim bezpłatny. Chcemy ten szczególny dzień spędzić z Warszawiakami oferując liczne atrakcje zarówno dla młodzieży jak i rodzin z dziećmi czy osób starszych.

Jest to efekt zeszłorocznych doświadczeń i pierwszego otwartego pikniku organizowanego przez ORA w Warszawie w ramach Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego. W tym roku zdecydowaliśmy się na samodzielną organizację takiego wydarzenia w szczególnym i popularnym wśród warszawiaków miejscu. Wydarzenie ma też szczególny charakter w związku z trwającą dyskusją o sposobach komunikacji samorządu ze społeczeństwem. Doświadczenia zeszłoroczne utwierdzają nas w przekonaniu, że cykliczne, otwarte wydarzenia dla społeczeństwa budują pozytywny przekaz i pozwalają nawiązać nam bardzo ciekawą interakcję ze społeczeństwem.

Poniżej przesyłam link do tego wydarzenia:

https://www.ora-warszawa.com.pl/aktualnosci/wydarzenia-kulturalne/i-piknik-adwokacki-juz-6-lipca-na-bulwarach-wislanych/

 

Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam do osobistego udziału w naszym Pikniku. Będę niezwykle zbudowany móc gościć Państwa wraz z rodzinami już 6 lipca w Warszawie!

 

Z koleżeńskimi pozdrowieniami

Adw. Mikołaj Pietrzak

Dziekan ORA w Warszawie