I Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym

Skotniki 23 czerwca 2019 r.

ZAPROSZENIE

Ślęża Sobótka Bike Academy

 

oraz

 

Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu

 

mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych na I Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się w miejscowości Skotniki w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów – Via Dolny Śląsk 2019 r. w dniu 23 czerwca 2019 roku.

 

Otwarty charakter imprezy polega na tym, że rozgrywki są otwarte dla kobiet i mężczyzn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy sądowych, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników sądowych oraz aplikantów w tych zawodach.

 

Uczestnicy wyścigu – chcący być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach – rywalizować będą na dystansie PRO na trasie wyścigu „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka”, rozgrywanego w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów Via Dolny Śląsk 2019 r.

 

Gorąco zachęcamy Państwa do zgłaszania swojego uczestnictwa w Mistrzostwach.

 

Rejestracja zawodników chcących być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach powinna nastąpić najpóźniej do dnia 31 maja 2019 r. pod adresem http://viadolnyslask.pl/ 

Klasyfikacja uczestników Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbywać się będzie wyłącznie na podstawie wyników uzyskanych w wyścigu rozgrywanym na dystansie PRO. W zależności od zainteresowania oraz liczby uczestników wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski oraz Mistrzyni Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym w kategoriach M2, M3, M4 i M5+ oraz kobiety w kategorii Open z zastrzeżeniem możliwości zmiany wyżej wskazanych kategorii.

 

Jednym z warunków sklasyfikowania w Mistrzostwach Polski jest powołanie się podczas ww. rejestracji na aktualny wpis danego przedstawiciela zawodu prawniczego na stosowną listę samorządu prawniczego/listę sędziów/referendarzy sądowych przy danym Sądzie, lub podanie aktualnego numeru ważnej legitymacji służbowej bądź powołanie się na dokument lub dowód tożsamości uwiarygadniający przynależność do zawodu prawniczego (uprawniający do startu i klasyfikacji w I Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym).

 

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, trasy i jej profilu, dystansu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie internetowejhttp://viadolnyslask.pl/.

 

Informacje        na        temat    aktualności       dot.      wyścigu            znajdują            się        także    pod             adresem: https://www.facebook.com/ViaDolnySlask/ 

 

Niezbędnych informacji udzielać będzie:

adw. Marcin Drobnikowski (tel. kom. 695 517 187 adres e-mail: kancelaria@drobnikowski.com)

 

Allez!

 

Za Komitet Organizacyjny: adw. Marcin Drobnikowski