Szanowni Państwo,

Przekazując poniżej informację adw. Michała Fertaka, Rzecznika Prasowego ORA w Warszawie dot. konferencji merytorycznej „Zawód zaufania publicznego przeszłość, teraźniejszość, przyszłość”, która odbędzie się w dniu 10 września br. 10.00 do 16:00 w Centrum Kreatywności m.st. Warszawy przy ul. Targowej. Bardzo prosimy osoby chętne do wzięcia udziału w we wskazanych panelach o informację do biura ORA w Płocku do dnia 16.07.2018r.

Z poważaniem,

Biuro ORA w Płocku

 

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do maila z 5 lipca br. jeszcze raz serdecznie proszę i przypominam o konieczności zgłoszenia do poniedziałku 16 lipca br. imion, nazwiska i tytułów naukowych osób, które z Państwa ramienia wezmą udział w panelach w ramach konferencji merytorycznej „Zawód zaufania publicznego przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” – 10 września br. 10.00 do 16:00 w Centrum Kreatywności m.st. Warszawy przy ul. Targowej.

Chcielibyśmy, aby w panelach mogli wziąć udział przedstawiciele wszystkich członków Forum. Każdy z członków Forum może wyznaczyć jednego przedstawiciela do jednego z w/w paneli.

Konferencja w naszej propozycji będzie się składać się z trzech paneli merytorycznych.

Poniżej nasza propozycja tematów paneli:

Panel pierwszy: Samorządy zaufania publicznego – pożądany model rozwoju i rola w społeczeństwie przyszłości?”

Panel drugi: „Tajemnica zawodowa – wyzwania i zagrożenia dzisiaj i w przeszłości?”

Panel trzeci: „Jednostka – zawody zaufania publicznego – organy państwa. Pożądany model współpracy”

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby w tej kwestii ustalić szczegóły, bardzo proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny ze mną (dane podane poniżej).

Czekam na propozycję do 16 lipca br.

Z góry dziękuję.

 

Z poważaniem,

 

adw. Michał Fertak

rzecznik prasowy ORA w Warszawie

+48 602669988, +48 503723143