ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce”

Nowy Tomyśl , 2019.06.07

 

 

Zapraszamy na konferencję z cyklu „Arbitraż i Mediacja w teorii i praktyce” pt.:

 

Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 r. w sali konferencyjnej hotelu HI-FI w Nowym Tomyślu. Początek konferencji godz. 9.00. Udział w niej   jest bezpłatny.

 

 

Honorowy Patronat:

 

- Starosta Nowotomyski

 

 

Corocznie impreza ta stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń związanych z ADR   w Polsce. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem zarówno teoretyków jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami ADR, a uczestniczy w niej około 200 osób. Swój udział w konferencji zapowiedzieli wybitni teoretycy i praktycy arbitrażu i mediacji z kraju i z zagranicy. Szczegółowy program konferencji zostanie rozesłany uczestnikom do dnia 1 czerwca 2019r. Języki konferencyjne: polski, rosyjski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie wszystkich przemówień na język polski.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię i nazwisko, dane reprezentowanej instytucji oraz informacje kontaktowe e-mailem na adres: sa@nig.org.pl  lub tel.: 61 44 20 185, 608 080 345.

 

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji.

 

W dniu 8 czerwca odbędą się zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej.

 

W imieniu organizatorów:

Prezes Sądu Arbitrażowego

przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej

 

Włodzimierz Brych