Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II Ogólnopolski Kongres Kół Naukowych Prawa Sportowego, który odbędzie się w dniach 29.03-30.03 br. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Sportowego „Lex Sportiva” oraz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Kongres składa się z Konferencji Naukowej pt. „Prawne Aspekty Finansowania Sportu”, która odbędzie się pierwszego dnia tj. 29.03 oraz Turnieju o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. Zbigniewa Witkowskiego, który odbędzie się drugiego dnia Kongresu tj. 30.03. Rozgrywki sportowe mają na celu integracje środowiska specjalistów z dziedziny prawa sportowego jak i studentów zainteresowanych takową dziedziną prawa poprzez aktywność fizyczną. Do udziału w turnieju zostały zaproszone Okręgowe Rady Adwokackie, Okręgowe Izby Radców Prawnych, Koła Naukowe Prawa Sportowego z całej Polski oraz zaproszone przez organizatorów drużyny.

Zgłoszenia drużyn należy dokonać do 24.03.2019r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego w poniższym linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1Up4Xkrf1uyGgSSSVeI0dTQUmvT6eLWvY-sFBrv22TyX8Tg/viewform?vc=0&c=0&w=1

 

Więcej informacji dostępnych jest w wydarzeniach na facebooku (link poniżej):

Dodatkowe informacje oraz odpowiedź na wszystkie Państwa pytania można otrzymać również poprzez bezpośredni kontakt z nami:

- Prezes KNPS „Lex Sportiva”

Mateusz Cisewski tel. 603 569 866

- Wiceprezes KNPS „Lex Sportiva”

Michał Krakowiak tel. 728 284 432

 

Adres e-mail: prawosportowe.umk@gmail.com

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd

Koła Naukowego

Prawa Sportowego

„Lex Sportiva”