Szanowna Pani Mecenas

Szanowny Panie Mecenasie

 

MEKSYK -  TAJEMNICE MEZOAMERYKI 01-11.05.2019

 

 

            W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA mamy przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę: Meksyk – TAJEMNICE MEZOAMERYKI w dniach 01 maj – 11 maj 2019 roku. Będziemy mieli szansę poznać z bliska ten wielokulturowy kraj, gdzie do dzisiaj przenikają się kultury prekolumbijskie i metyskie, zachwycają nas perfekcyjnie wykonane kilka tysięcy lat temu piramidy i zastanawiają tajemnice Majów.

 

Nasz program zawiera zarówno najciekawsze dla Mezoameryki miejsca archeologiczne, perełki kolonialne, jak dom Korteza, czas na beztroską zabawę przy akompaniamencie „mariachis” i zasłużony wypoczynek w legendarnym Acapulco. Trasa wycieczki poprowadzi nas przez najciekawsze zabytki miasta Meksyk, Sanktuarium Guadelupe, kolonialną Pueblę, miasto srebra Taxco aż po szerokie plaże nad Zatoką Acapulco. Będziemy koncertować z mariachis, tańczyć salsę, spać w kolonialnym hotelu, jeść słynne „mole poblano”, oryginalne tacos, nachos, popijając ognistą tequilą (z chili i świerszczem).

 

Meksyk to kraj ogromny i jeżeli znają Państwo Meksyk od strony Jukatanu, to część środkowa kraju jest diametralnie inna. Nie ma obawy przed powtórzeniem trasy.

            Organizację wycieczki powierzyliśmy firmie POLKA TRAVEL (www.polkatravel.pl), która od trzech lat przygotowuje bardzo ciekawe merytorycznie programy w wysokim standardzie. Wspólnie mieliśmy okazję podróżować do  Ziemi Świętej, poznać baśniowy Radżastan i Cesarskie Chiny. Firma jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy turystyczne – SOIT (25 członków z całej Polski) a także światowego związku SITE, w których członkostwo jest skrupulatnie limitowane. Jak zawsze Polka Travel zapewni wspaniały serwis merytoryczny i świetną pilotkę na całej trasie.

            Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl oraz w biurze POLKA TRAVEL na adres mailowy:office@polkatravel.pl w terminie do dnia 20 października 2018 r. Wypełnione oraz podpisane umowy – zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: office@polkatravel.pl(w formie skanu).

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Panią Eweliną Fabo z firmy Polka Travel. (tel: 41 366 47 77; kom. + 48 505 933 883) oraz z adw. Jerzym Ziębą (tel. kom. + 48 601 999 526).

Tak krótki termin jest podyktowany koniecznością potwierdzenia zaliczką rezerwacji lotniczej do linii  AIR FRANCE, gdyż w okresie weekendu majowego rejsy są bardzo mocno obłożone
i niedopełnienie terminu skutkować będzie anulacją rezerwacji. Nie jest to zależne od biura podróży.

            Cena wycieczki dla grupy min. 40 osobowej wynosi 3670 PLN/os. + 1465 USD/os.
O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń (przesłanie umowy-zgłoszenia) i dokonaniu wpłaty zaliczki 1500 pln/osO ile nie udałoby się zebrać wymaganej liczby osób, zastrzegliśmy sobie w Polka Travel  prawo do anulowania imprezy i zwrotu całości wpłaconej zaliczki. Jednakże proszę pamiętać, że zeszłoroczna wyprawa do Chin cieszyła się ogromną popularnością i lista Uczestników zapełniła się w niespełna tydzień.

                        Poprosiliśmy także Polkę Travel, aby dla Państwa komfortu zawarła wszelkie opłaty w cenie, w tym także obligatoryjne napiwki dla obsługi, bilety wstępu, opłaty lotniskowe, itp. W ten sposób oferta nie zawiera kosztów ukrytych, jakie często klienci biur muszą ponosić na miejscu.

Warunki płatności:

I Zaliczka:   1 500PLN/os. Płatna do dnia 20.10.2018

II zaliczka – 500 USD/os. Płatna do dnia 20.02.2019

III zaliczka – dopłata do całości  Płatna do dnia 21.03.2019

 

Dla wpłat w PLN konto Paribas Bank Polska S.A. o/Kielce PLN: 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001

Dla wpłat w USD konto Paribas Bank Polska S.A. o/Kielce USD: PL51 1600 1273 0002 1101 9340 4022

SWIFT CODE: PPABPLPK

W załączeniu uprzejmie przedstawiamy program wycieczki z informacjami dodatkowymi.

Program

Informacja

Zgłoszenie / umowa

Warunki umowy

            Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Meksyku spotka się
z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży.

Serdecznie zapraszamy

Adw. Jerzy Zięba (koordynator organizacji wycieczki)

 

Adw. Stanisław Estreich

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA