Szanowni Państwo,

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników
w Opolu zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie informacji dotyczących przygotowań do Spartakiady w Opolu oraz o trybie zgłaszania uczestników.

Okręgowa Rada Adwokacka w Opolu wraz z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Opolu przygotowała stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu (http://spartakiada2018.opole.pl/) oraz stronę na platformie społecznościowej Facebook (SpartakiadaOpole2018). Są to miejsca gdzie prawnicy zainteresowani udziałem w Spartakiadzie znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia oraz zapoznają się z aktualnym stanem przygotowań.

Spartakiada Prawników corocznie gromadzi około sześciuset przedstawicieli zawodów prawniczych z całej Polski, którzy startują w siedemdziesięciu konkurencjach sportowych. Ostatnia Spartakiada w 2017r. odbyła się w Lublinie i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Żywimy nadzieję, że we wrześniu tego roku w Opolu zgromadzi się co najmniej taka sama liczba prawników – sportowców.

Ogólnopolska Spartakiada Prawników jest imprezą cykliczną, ma wieloletnią tradycję i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych w całej Polsce. Z uwagi na ogólnopolski charakter tego wydarzenia będzie wspaniała okazją do promocji środowiska prawniczego w naszym kraju.

 

Komitet Organizacyjny
XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników w Opolu