Z przyjemnością pragnę poinformować, że II Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie odbędą się w dniu 10 września 2017 r. w Zielonej Górze a zorganizowane są przez Zielonogórską Izbę Adwokacką wspólnie z Naczelną Radą Adwokacką.

               Jako gospodarz pragnę serdecznie zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów, członków Państwa Izby do udziału w tym już cyklicznym wydarzeniu, które po ubiegłorocznym debiucie zebrało szereg pozytywnych ocen.

               Zielonogórska Izba Adwokacka jako współorganizator zapewnia o dołożeniu wszelkich starań aby wydarzenie to przebiegło w sposób profesjonalny a zarazem atrakcyjny dla uczestników.

               Niedziela, 10 września 2017 r. przypada w Zielonej Górze na zakończenie Winobrania, dorocznych dni miasta, dlatego też oprawa i program wydarzeń towarzyszących są jak zawsze bogate i odświętne. Każdy uczestnik znajdzie z pewnością coś dla siebie.

               Do zaproszenia dołączam oficjalny plakat Adwokatów II Mistrzostwa Polski w Półmaratonie – Zielona Góra 2017 w postaci elektronicznej.

               Liczymy w tym roku na udział jak najszerszej grupy adwokatów amatorsko uprawiających bieganie, będzie to również pretekst do spotkań, wymiany poglądów i doświadczeń nie tylko tych związanych ze sportową pasją, ale nadto będzie stanowić manifestację witalności i dynamizmu naszego środowiska.

               Więcej informacji na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl.

 Z koleżeńskim pozdrowieniem,

Przewodniczący Komisji Sportu

Okręgowej Rady Adwokackiej

w Zielonej Górze

adw. Jacek Dużyński

Dziekan

Okręgowej Rady Adwokackiej

w Zielonej Górze

adw. Krzysztof S. Szymański

PLAKAT 2017_druk_a3_ze_spadem poprawiony-1 jpgwersja BiegamP