Szanowni Państwo,

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Płocku informuję, iż w dniach 2 – 3 września 2017r. (sobota / niedziela) w Radziejowicach  (powiat żyrardowski) w Hotelu Afrodyta Bussines & Spa odbędzie się szkolenie izbowe adwokatów i aplikantów adwokackich (w dniu 02.09.2017r. – sobota – od godz. 10.00) wraz z imprezą integracyjną.

Przedmiotem szkolenia będą:

  1. Odpowiedzialność lekarza i zakładu medycznego za błędy w sztuce lekarskiej.
  2. Ostatnie zmiany w kodeksie karnym i ostatnia nowelizacja kodeksu karnego wykonawczego. (Osoby prelegentów wskażemy w późniejszym terminie.)

W czasie konferencji przewidziany jest bufet kawowo – przekąskowy oraz obiad w hotelowej restauracji.

Dla osób, które chciałyby skorzystać z noclegu z 2 na 3 września 2017r. zarezerwowane zostały pokoje dwuosobowe w cenie 150,00 zł od osoby (ze śniadaniem) oraz jednoosobowe w cenie 260,00 zł (ze śniadaniem). W związku z ograniczoną liczbą dostępnych pokoi rezerwacji można dokonać wyłącznie za pośrednictwem ORA w Płocku. Ponadto informujemy, że osoby, które mimo rezerwacji pokoju w ostatniej chwili z niego zrezygnują lub nie pojawią się na szkoleniu zostaną obciążone  kwotą zgodną z wcześniejszą rezerwacją (z uwagi na reguły odpłatności stosowane w Hotelu).

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia przez ORA w Płocku autokaru jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych (około 40 osób).

Ze swej strony ORA w Płocku ponosi koszty m.in. wykładowców, sali, wyżywienia, DJ-a.

Uczestnicy szkolenia ponoszą koszty częściowe :

- 90,00 zł wpłacone przy zgłoszeniu udziału (telefonicznie lub e-mailowo do biura ORA), w terminie do 17.07.2017r. (poniedziałek) na konto ORA w Płocku (PKO BP S.A. 68 1020 3974 0000 5802 0126 5214). Aplikanci są zwolnieni z opłaty za szkolenie.

- 150,00 zł od osoby za pokój dwuosobowy lub 260,00 zł za pokój jednoosobowy w hotelu, płatność bezpośrednio w hotelu (możliwość uzyskania indywidualnej faktury).

Ponadto w cenie noclegu goście będą mogli korzystać z sauny fińskiej i fizjologicznej, jacuzzi, groty solnej, siłowni, basenu z biczami i gejzerem, sauny parowej, caldarium, natrysków wrażeń oraz grzanych siedzisk z misami Kneippa.

W dniu 2 września 2017 r. zapraszam na koleżeńskie spotkanie integracyjne przy grillu i muzyce.

Uprzejmie proszę o dotrzymanie wyznaczonego terminu zgłoszeń, gdyż zgłoszenia spóźnione nie będą mogły być uwzględnione.

Z poważaniem,

Adw. Wojciech Skorupski

Dziekan ORA w Płocku