Okręgowa  Rada Adwokacka  w Olsztynie  uprzejmie informuje, że w dniach  8-10  kwietnia 2015 r. odbyły się  w Olsztynie  w Hotelu OMEGA  IV Otwarte Mistrzostwa  Adwokatury w Brydżu Sportowym w których wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek, w tym 25  adwokatów i aplikantów adwokackich  oraz  13 osób reprezentujących  inne zawody prawnicze.

Rozegrano  4 turnieje : indywidualny,  dwa  parami oraz drużynowy.

Wyniki są następujące :

Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów został Lech Kasprzyk z Częstochowy, II miejsce zajął adw. Wojciech Skorupski  z  Płocka,  III miejsce  adw. Czesław Reut z Olsztyna

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis maksymalny zostali adw. Czesław Reut i adw. Andrzej Szydziński z Olsztyna, II miejsce zajęli adw. Wojciech Skorupski i adw. Wiktor Kołakowski z Płocka, a III miejsce adw. Krzysztof Hłąd i apl.adw. Marcin Janik z Częstochowy.

Mistrzami Polski Adwokatów  w turnieju na  zapis meczowy ( imp ) zostali adw. Paweł Bubnowski i adw. Jan Wasilewski z Olsztyna,  II miejsce zajęli adw. Tomasz Głuszek i adw. Jacek Kozłowski z Torunia,  III miejsce zajęli adw. Krzysztof Hłąd i apl. adw. Marcin Hłąd z Częstochowy

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów  została I drużyna z Częstochowy w  składzie apl.adw. Marcin Janik, adw. Krzysztof Hłąd, adw. Lech Kasprzyk oraz SSO Andrzej Biernacki, zaś Vice–Mistrzami adw. Paweł Bubnowski, adw. Czesław Reut, adw. Andrzej Szydziński, adw. Jan Wasilewski  z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani  pucharami i nagrodami rzeczowymi, a wszyscy  uczestnicy specjalnymi kubkami oraz nagrodami w postaci publikacji wydawnictw  CH Beck oraz  Wolter Kluwers.

Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom sportowy Mistrzostw, oraz wspaniała koleżeńska atmosfera,  mimo  wyczerpujących turniejów trwających po 4 godziny każdy.

W uroczystej kolacji wzięli udział Vice Dziekan Wojciech Skorupski z Płocka, Vice Dziekan Stefan Salamon z Olsztyna  oraz uczestnicy Mistrzostw  wraz z małżonkami.

Organizatorzy dziękują Panu  Przewodniczącemu oraz całej Komisji  za przyznaną dotację na organizację Mistrzostw.